Kategórie

Výrobcovia

Všetko o nákupe

Tipy & Návody

Záhradné alebo lesné práce sú bežnou súčasťou starostlivosti o stredne veľké a veľké pozemky. Keď je potrebné poradiť si s vysokou trávou a náletmi, krovinorez je veľmi efektívny všestranný stroj. Ak by ste sa chceli po nejakom poohliadnuť, tu je niekoľko užitočných rád pre výber toho správneho.
 
Krovinorezy sú vyvinuté pre širokú škálu úloh: kosenie trávy, buriny, kríkov, malých stromov a ďalších. Sú tiež kompatibilné s celým radom praktického príslušenstva, ako je 4-zubý nôž na trávu alebo pílový kotúč. Jednotlivé modely krovinorezov sú vybavené motormi s rôznym výkonom; každý z nich je vyrobený na mieru pre určitú úlohu. Aby ste sa uistili, že si pre svoje potreby vyberiete ten správny, odporúčame, aby ste si najprv odpovedali na nasledujúce otázky:
• Je vyžínanie vegetácie, ktorú mám v úmysle kosiť, veľmi náročná? Ak áno, vyberte si lesný krovinorez s vysokým výkonom a vysokým krútiacim momentom.
• Budem cestovať medzi rôznymi miestami, ktoré potrebujem vyžínať? Ak áno, vhodné sú modely s deliteľným hriadeľom. To vám uľahčí naložiť krovinorez do auta alebo dodávky.
• Budem pracovať dlhú dobu? Ak áno, vyberte si profesionálny model s dobrou ergonómiou. Uistite sa, že má tiež pohodlný popruh, ktorý minimalizuje tlak na telo. Okrem pohodlnejšej práce napomáha aj lepšej ovládateľnosti krovinorezu.
• Budem v budúcnosti potrebovať viac než len funkciu krovinorezu? Ak áno, vyberte si model combi, ku ktorému existuje kompatibilné príslušenstvo.
 
Široký sortiment výrobcov krovinorezov nájdete v sekcii KROVINREZY

ALL RIGHTS RESERVED OBAS Pro s.r.o. 2012