Kategórie

Výrobcovia

Všetko o nákupe

Tipy & Návody

Značky Počet značiek: 21

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 21 položiek
 • AGZAT

  AGZAT- rokmi overený a spoľahlivý stroj, s najdlhšou životnosťou medzi malotraktormi.
 • AL-KO

  AL-KO

  Alois Kober ako 23 ročný zakladá vlastné zámočníctvo v obci Großköt. V roku 1965 prichádza založenie AL-KO Maschinenfabrik v Obdachu / Rakúsko, výroba miešačiek na betón, pivničných okien a lopát na sneh. V roku 1981 začala výroba záhradných traktorov av roku 1982 začala výroba drvičov záhradného odpadu.....

  Heslo „Kvalita pre život“ pre nás znamená vo všetkých oblastiach našej činnosti ponúkať výrobky a služby s vysokou úžitkovou hodnotou, prinášajúcu našim zákazníkom komfort, bezpečnosť a radosť po celú dobu životnosti výrobku.

  www.al-ko.com

 • Cub Cadet

  0 produkty

 • Dolmar

  DOLMAR je celosvetovo jedným z vedúcich výrobcov motorového náradia. Vyvíja, produkuje a distribuje vysoko kvalitné náradie so spaľovacími motormi. Renomované produkty tejto značky sú vhodné tak pre požiadavky záhradných architektov, pre profesionálne nasadenie v lesníctve a poľnohospodárstve, ako aj pre súkromných užívateľov. Všade tam, každodenne presviedčajú svojou kvalitou, ergonómiou a spoľahlivosťou. Už 75 rokov sa snažíme pri obchodnej stratégií a konštrukcii strojov DOLMAR vychádzať z potrieb zákazníkov. Dnes nie sme pyšní na to, že sme celosvetovo najstarší výrobca benzínového motorového náradia, ale na to, že sme celosvetovo uznávaný výrobca motorového náradia pre les, poľnohospodárstvo a záhradu.

  www.dolmar.com

 • DWT

  dwt logo

  DWT INTERNATIONAL AG je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou ručného náradia so sídlom vo Švajčiarsku.

  www.dwt-pt.com

  0 produkty

 • GARDENA

  Firma GARDENA v Ulme bola založená v roku 1961 obchodníkmi Wernerom Kressom a Eberhardom Kastnerom, ktorí najskôr začali s predajom francúzskeho záhradného náradia. Konečný zlom nastal uvedením Original GARDENA systému na trh v roku 1968. GARDENA sa vyvíja v celosvetovo známeho výrobcu inteligentných výrobkov a systémov v oblasti zavlažovania a starostlivosti o záhradu vďaka svojej vysokej inovačnej sile a kvalite značky, ale tiež vďaka vysokému úžitku pre zákazníka. Od roku 2007 je spoločnosť členom švédskej Husqvarna Group.

  www.gardena.com

 • Husqvarna

  Husqvarna je svetová jednotka v oblasti výrobkov pre lesníctvo, starostlivosť o trávnik a záhradu.

  Z majetku kráľovskej koruny prešla spoločnosť v roku 1757 do rúk súkromných a zmenila svoj názov na "Husqvarna Rifle Factory" ("Továreň na pušky Husqvarna"). Okolo roku 1850 bola celá výroba presunutá do Huskvarny. V roku 1918 Husqvarna kupuje švédsku firmu Norrahammars Bruk a rozširuje sortiment o vykurovacie kotle a kosačky na trávu. V roku 1919 začína vyrábať vlastné motory. Prvú motorovú kosačku pre komerčné využitie vyrobila Husqvarna už v roku 1947. V roku 1959 uviedla na trh prvý model motorovej kosačky pre majiteľov domov a záhrad. A pre Husqvarnu to bol výnimočný rok aj preto, že prišla na trh prvá motorová píla. Dizajn píly Husqvarna 90 je dielom kultového švédskeho dizajnéra Sixten Sason a je ovplyvnený použitou technológiou výroby tlmičov motocyklov, vďaka ktorej reťazová píla Husqvarna 90 vykazovala oveľa nižšiu hladinu hluku než píly súčasných konkurenčných výrobcov ....  ROK 2013- Tretia generácia robotických kosačiek Automower Husqvarna počnúc modelom 330x používa GPS, pamätá si, kde už kosila, prispôsobuje sa počasiu a ročnému obdobiu, rozpozná, že sa nachádza v úzkych priestoroch a vie sa im prispôsobiť.

  Tešte sa s nami na ďalšie prelomové riešenia v oblasti záhradnej, lesnej a stavebnej techniky.

  www.husqvarna.com

 • Makita

  Makita vďačí za svoju reputáciu výrobe náradia špičkovej kvality, ktoré začala vyrábať pred viac ako 87 rok-mi, keď v r. 1915 Masaburo Makita s tromi spolupracovníkmi zakladajú v Nagoya City firmu na výrobu elektromotorov generáto-rov. Spočiatku sa vyrábali a opravovali iba elektromotory, transformátory a zariadenia verejného osvetlenia. Prvé elektrické ručné náradie Makita predstavila v r. 1958.

  Dnes je Makita jeden z najväčších výrobcov elektrického ručného náradia so siedmymi továrňami po celom svete. V sortimente nájdete vŕtačky, kladivá, skrutkovače, brúsky, píly, teplovzdušné pištole, frézky, záhradné náradie, vysávače, čerpadlá a iné

  www.makita.com

 • Maktec

  Výrobca ručného náradia s kvalitou Makita. V sortimente nájdete skrutkovače, vŕtačky, kladivá, brúsky, hoblíky, frézy a píly.
Zobraziť 1 - 12 z 21 položiek

ALL RIGHTS RESERVED OBAS Pro s.r.o. 2012